Urodziny jeździeckie
w Unicorn Academy

Każde dziecko wyczekuje z niecierpliwością na ten specjalny dzień jakim są Urodziny. Możemy sprawić, aby były one wyjątkowe i niezapomniane. W naszej stajni Twoje dziecko i jego Goście, przeżyją przygodę w świecie koni.

Nasze urodziny w Unicorm Academy:

  • czas trwania  2 godziny
  • oprowadzanki na kucykowym grzbiecie
  • zwiedzanie stajni
  • krótkie szkolenie o jeździectwie, koniach (dostosowane do wieku Gości)
  • OPCJONALNIE: poczęstunek; pizza, słodki poczęstunek / przekąski soki, kawa, herbata (do ustalenia)
  • istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnego animatora
Szczegółowa oferta zostanie przesłana po wysłaniu do nas zapytania ofertowego.
Ze względu na bezpieczeństwo minimalny wiek dzieci to 5 lat.

Urodziny w stajni – Warszawa

Twoje dziecko kocha konie, a obcowanie z nimi to dla niego największa przyjemność? Jeżeli chcesz, sprawić radość synowi lub córce, to z okazji ich święta zaproś gości na nietypowe przyjęcie. Urodziny w stajni pod Warszawą to coś znacznie bardziej oryginalnego niż urodziny na sali zabaw. Pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, w porównaniu z tym, ile przygotowań i prac pochłonęłyby urodziny w domu. Zapomnij o tym! Zapomnij o przymusie organizowania rozrywek najmłodszym gościom. Pod naszą opieką będą się wyśmienicie bawić i nikt nie wypowie słowa „nuda”. A najszczęśliwszy będzie oczywiście solenizant!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzin w stajni oraz szczegółowymi pakietami imprez. Do wyboru jest kilka wariantów, dlatego każda osoba znajdzie tutaj coś dla siebie w atrakcyjnej cenie. I wszyscy będą się doskonale bawić! Nawet ci, którzy wcześniej nie mieli styczności z końmi – prawdopodobnie po tych urodzinach zakochają się w nich tak, jak solenizant!

Zapewniamy uczestnikom zabawy animacje oraz doskonałą opiekę. Jesteśmy pewni, że zarówno solenizant, jak i jego goście będą zachwyceni taką formą rozrywki i przez wiele lat będą wspominać wydarzenie. Dodatkowo możemy zorganizować poczęstunek składający się z przekąsek, słodyczy, napojów. Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie dosiadały konia, u nas poczują się swobodnie. Na pewno chętnie przejadą się na kucyku i zwiedzą stajnię. Inne atrakcje są do ustalenia!