CENNIKI

CENNIK KARNETÓW 

OD 1 WRZEŚNIA 2023

REGULAMIN KARNETÓW

CENNIK PODSTAWOWY (BEZ ZNIŻEK)

OD 1 WRZEŚNIA 2023

CENNIK OBOWIĄZUJĄCY 

DO 31 sierpnia 2023

OFERTA URODZIN

* Za treningi prowadzone przez czynnych zawodników oraz instruktorów z uprawnieniami międzynarodowymi FEI pobierana jest dodatkowa opłata.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Nauka jazdy konnej nie musi oznaczać ogromnego wydatku, a jeśli już płacisz za nią konkretną cenę, to chcesz wiedzieć, że jakość lekcji stoi na wysokim poziomie. Dla naszych klientów ważna jest też atmosfera panująca na terenie ośrodka, a zapewniamy, że zawsze dbamy o to, aby była pozytywna i przyjemna. Łączą się tutaj profesjonalizm z pasją, dlatego wiele osób przyjeżdża do nas po to, aby odpocząć.

Zobacz, jaki jest koszt poszczególnych usług – treningu indywidualnego, grupowego, skokowego, na hipodromie. Koniecznie zobacz też, jakie są warunki treningów – ile trwają, z jakiego wsparcia trenera możesz skorzystać, co obejmuje cały cykl spotkań.

Rozumiemy, że trafiają do nas osoby na różnych etapach zaawansowania. Inaczej wyceniamy naukę jazdy konnej, cennik gry i zabawy lub oprowadzanki dla dzieci. 

Zachęcamy też, aby zapytać o koszt usług dodatkowych. Zalicza się do nich dzierżawa konia lub kuca, przygotowanie do odznak jeździeckich i zawodów. Mamy też odpowiednie kompetencje, aby pomóc Ci w pracy z trudnymi końmi, przy sprzedaży czy zakupie wierzchowca.

Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty wraz z cenami. A jeśli na stronie internetowej nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!