Nasze konie i kucyki

Saturn

Dusza sportowca: szybko, szybciej, coraz szybciej! A jak nie nadążasz, to trudno nie będzie czekać. Jednak dla początkujących jeźdźców potrafi być wyrozumiały i łaskawie zwalnia tempo. To nasz agent specjalny i specjalista od ucieczek :) Niech Cię te słodkie oczka nie zmylą ...

Karmen

Szybka i zwinna, uwielbia prędkość. Bieganie! Tak, toż to jej żywioł! Ma też inne pasje - mizianie, przytulanie, głaskanie... jest strasznym pieszczochem. Ale na taki przywilej jeździec musi sobie zasłużyć!  Przy pierwszych kontaktach stawia granice, ale jak się przekona nie odkleisz się od jej pyszczka :)

Majesty

Najmniejsza ciałem, największa duchem. Cudowny malutki kucyk, który skradnie serca najmłodszych  ... i nie tylko. Jej radosne rżenie często wita nas o poranku w stajni. 

Venus

Hucułek i nasza najbardziej doświadczona „dziewczynka”.  Jest spokojna, opanowana i wydaje się, że świat musi poczekać na nią, ale niech Cię pozory nie mylą! Siła spokoju, która potrafi przyspieszyć i żwawo się ruszać. 

Francis

Największy z gromady ale nie najstarszy. Młody wałach z najcudowniejszym charakterem. Kocha dzieci, psy i koty ... chyba kocha wszystkich, a najbardziej naszą Gosię. Dla niej stara się wykonać nawet to czego jeszcze nie potrafi :-). A jak masz marchewkę, to motywacja do pracy wzrasta wielokrotnie.