Nasze konie i kucyki

Saturn

Dusza sportowca: szybko, szybciej, coraz szybciej! A jak nie nadążasz, to trudno nie będzie czekać. Jednak dla początkujących jeźdźców potrafi być wyrozumiały i łaskawie zwalnia tempo. To nasz agent specjalny i specjalista od ucieczek :) Niech Cię te słodkie oczka nie zmylą ...

Karmen

Szybka i zwinna, uwielbia prędkość. Bieganie! Tak, toż to jej żywioł! Ma też inne pasje - mizianie, przytulanie, głaskanie... jest strasznym pieszczochem. Ale na taki przywilej jeździec musi sobie zasłużyć!  Przy pierwszych kontaktach stawia granice, ale jak się przekona nie odkleisz się od jej pyszczka :)

Pogrom

Kto temu słodziakowi nadał takie imię? Nie wiemy … z takim imieniem w paszporcie trafił do nas jako rozbrykany 4 latek. Ciężka praca naszej Angeliki zaowocowała i z nieokrzesanego i niepokornego młodzika wyłania się oszlifowany diament! Już nie możemy się doczekać co wkrótce nam pokaże w naszej akademii …. A może na zawodach? Kto to wie ….

Oreo

Czyż może być coś słodszego niż ciasteczko OREO? Oczywiście!!! To kucyk o imieniu OREO. Jest ulubieńcem wielu dzieci i ich rodziców. Cierpliwy i spokojny, ale jak trzeba galopuje i skacze przez przeszkody! Ubóstwia być czesany i głaskany … taki słodziak z niego.

Majesty

Najmniejsza ciałem, największa duchem. Cudowny malutki kucyk, który skradnie serca najmłodszych  ... i nie tylko. Jej radosne rżenie często wita nas o poranku w stajni. 

Venus

Hucułek i nasza najbardziej doświadczona „dziewczynka”.  Jest spokojna, opanowana i wydaje się, że świat musi poczekać na nią, ale niech Cię pozory nie mylą! Siła spokoju, która potrafi przyspieszyć i żwawo się ruszać. 

Snow White

No cóż, imię zobowiązuje. Jest księżniczką i potrafi to zademonstrować. Lubi tylko delikatnych jeźdźców i dla nich zrobi wszystko! Ale nie daj Boże szarpniesz mocniej to nie pojedzie dalej i pokaże kto tu rządzi. Oczywiście wszystko z gracją księżniczki.

Dov Meloow

Nasz senior, PROFESOR i chodząca cierpliwość. Sportową przeszłość widać w jego każdym ruchu. Umie bardzo dużo i gdy trafi na doświadczonego jeźdźca razem potrafią pokazać wiele, a dla amatorów cierpliwy i wyrozumiały. Ma swoich wielbicieli, którzy go rozpieszczają i kupują np piękne kantarki z misiem :-) 

Francis

Młody wałach z najcudowniejszym charakterem. Kocha dzieci, psy i koty ... chyba kocha wszystkich, a najbardziej naszą Gosię. Dla niej stara się wykonać nawet to czego jeszcze nie potrafi :-). A jak masz marchewkę, to motywacja do pracy wzrasta wielokrotnie. 

Joy

Chyba każdy kto u nas był wie, że Joy to oaza spokoju, ale także koń w którym kochają się wszystkie amazonki. Zrównoważony pieszczoch, czasami leniwy jak się z nim dogadasz świat będzie wasz! Ten wzrok i ten ruch zachwycą każdego!