LATO 2023 -
kursy wyjazdowe

Zapraszamy na aktywną i zdrową formą spędzenia czasu z dala od tłumów miasta. Kursy odbywać się będą w gospodarstwie agroturystycznym "Stajnia u Kowala" w Nieborowie k/ Łowicza (około 80km od Warszawy). 


TERMINY (turnus trwa od niedzieli do soboty)

  •    I TURNUS      16 – 22 lipca  BRAK MIEJSC
  •    II TURNUS     23 – 29 lipca - BRAK MIEJSC
  •    III TURNUS    30 lipca – 05 sierpnia - TYLKO 3 M-CA
  •    IV TURNUS   06–12 sierpnia - BRAK MIEJSC
CENA: 2 500 PLN / TURNUS 

LATO 2023 -
kursy stacjonarne

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia i młodzież na aktywną i zdrową formę spędzenia czasu z dala od tłumów miasta na terenie Stajni Siedliska. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 (opieka do godziny 16:30).

TERMINY KURSÓW:

  •   26 czerwca – 30 czerwca (KS 1)
  •   03 lipca – 07 lipca (KS 2) - 
  •   14 sierpnia – 18 sierpnia (KS 3) 
  •   21 sierpnia – 25 sierpnia (KS 4)
  •   28 sierpnia – 1 września (KS 5)

CENA:
  • 1 400 PLN / 5 dni 
               
Oferta

Obozy i kursy

Zabierzemy Dzieci w magiczny świat Unicorna.

Zapewnimy aktywną i zdrową formę spędzenia czasu z dala od tłumów i zgiełku miasta.

Nasze zajęcia kierujemy do dzieci już od 6 roku życia, niezależnie od umiejętności jeździeckich.

Organizujemy 5 dniowe spotkania w Stajni Siedliska a także tygodniowe kursy letnie wyjazdowe , dla dzieci które zaczynają swoją przygodę z jeździectwem, a także o różnym stopniu umiejętności.

Konie są dobierane odpowiednio do wzrostu i umiejętności uczestnika. Codziennie jeźdźcy spędzają z końmi większość dnia. W pozostałym czasie uczestnicy korzystają z warsztatów, z zajęć ogólnorozwojowych, wykładów z teorii jeździectwa i zajęć praktycznych.


Obóz jazdy konnej

Aktywne wakacje w siodle to propozycja, którą kierujemy do dzieci i młodzieży. Nasz obóz jeździecki stwarza warunki do zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia tych już posiadanych. Równolegle oferujemy obóz jazdy konnej dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jeździectwem. Zależy nam na zapewnieniu dzieciom komfortowych warunków do nauki jazdy konnej – każdy w swoim tempie, bez pośpiechu i nacisku na natychmiastowe efekty. Równolegle z umiejętnościami jeździeckimi wyrabiamy w dzieciach postawę odpowiedzialności i obowiązkowości – zachowań, które będą przynosiły profity nie tylko w stajni.  

Obóz jeździecki dla małych i trochę większych

Fachowa kadra, przyjazne warunki do nauki i zabawy na świeżym powietrzu, możliwość obcowania ze wspaniałymi zwierzakami oraz doborowe towarzystwo innych miłośników koni to zaledwie kilka z atutów, które wyróżniają Obóz Jeździecki Unicorn na tle ofert konkurencji.  

Jedną z naszych najmocniejszych stron jest umiejętność i chęć pracy z młodszymi dziećmi, które często dopiero uczą się obcowania ze zwierzęciem. Chcemy, aby te kontakty były jak najprzyjemniejsze i owocowały zainteresowaniem jeździectwem. W tym celu nasz obóz jazdy konnej prowadzimy w formie nauki przez zabawę. Dni są aktywne i wypełnione różnymi zadaniami, jednak nie brakuje tu czasu na wspólne przebywanie z rówieśnikami i nawiązywanie relacji społecznych.  

Bezpieczeństwo uczestników obozu jest dla nas priorytetem. Konie dobieramy adekwatnie do wzrostu i umiejętności dziecka. Nad bezpieczeństwem lekcji jazdy czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra.  

Obóz jazdy konnej: Dla kogo?

Do aktywnego uczestnictwa w obozie zapraszamy dzieci już od 6 roku życia, niezależnie od umiejętności jeździeckich – obóz stwarza warunki zarówno do nauki jazdy konnej od podstaw, jak i doskonalenia i rozszerzania posiadanych już umiejętności.  

Choć konie dobieramy adekwatnie do wzrostu i umiejętności uczestnika obozu, a kadra pracująca z dziećmi jest naprawdę wyjątkowa rodziców dzieci, które nie posiadają żadnych doświadczeń w obcowaniu z końmi przed skorzystaniem z oferty obozu jazdy konnej zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zorganizujemy dla Waszej Pociechy stacjonarne spotkanie z końmi w siedzibie Akademii Unicorn. Takie spotkanie z pewnością będzie dobrym wstępem do jeździeckiej przygody, a Wam pozwoli na podjęcie świadomej decyzji o zapisaniu dziecka na obóz. Alternatywą dla obozu jazdy konnej są kursy stacjonarne, które organizujemy na terenie Stajni Siedliska od poniedziałku do piątku.