LATO 2022 -
kursy wyjazdowe

Zapraszamy na aktywną i zdrową formą spędzenia czasu z dala od tłumów miasta. Kursy odbywać się będą w gospodarstwie agroturystycznym "Stajnia u Kowala" w Nieborowie k/ Łowicza (około 80km od Warszawy). 


TERMINY:

 •    I TURNUS             17 lipca – 23 lipca (0  MIEJSC)
 •    II TURNUS           24 lipca – 30 lipca (1 MIEJSCE)
 •    III TURNUS          31 lipca – 6 sierpnia (1 MIEJSCE)
 •    IV TURNUS          7 sierpnia –13 sierpnia (2 MIEJSCA)


CENA: 2 300 PLN / TURNUS 

LATO 2022 -
kursy stacjonarne

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia i młodzież na aktywną i zdrową formę spędzenia czasu z dala od tłumów miasta na terenie Stajni Siedliska. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 (opieka do godziny 16:30).

TERMINY KURSÓW:

 •   27 czerwca – 1 lipca (KS 1) (2 MIEJSCA)
 •   4 lipca – 8 lipca (KS 2) - (1  MIEJSCE)
 •   15 sierpnia – 19 sierpnia (KS 3) (2 MIEJSCA)
 •   22 sierpnia – 26 sierpnia (KS 4)
 •   29 sierpnia – 31 sierpnia (3-DNIOWY) (KS 5)
 • !!!!! NOWY TERMIN 11 lipca - 15 lipca (KS6) !!!!!

CENA:
 • 1 300 PLN / 5 dni  
 • 780 PLN / 3 dni dla KS 5
               
Oferta

Obozy i kursy

Zabierzemy Dzieci w magiczny świat Unicorna.

Zapewnimy aktywną i zdrową formę spędzenia czasu z dala od tłumów i zgiełku miasta.

Nasze zajęcia kierujemy do dzieci już od 6 roku życia, niezależnie od umiejętności jeździeckich.

Organizujemy 5 dniowe spotkania w Stajni Siedliska a także tygodniowe kursy letnie wyjazdowe , dla dzieci które zaczynają swoją przygodę z jeździectwem, a także o różnym stopniu umiejętności.

Konie są dobierane odpowiednio do wzrostu i umiejętności uczestnika. Codziennie jeźdźcy spędzają z końmi większość dnia. W pozostałym czasie uczestnicy korzystają z warsztatów, z zajęć ogólnorozwojowych, wykładów z teorii jeździectwa i zajęć praktycznych.


Obóz jazdy konnej

Aktywne wakacje w siodle to propozycja, którą kierujemy do dzieci i młodzieży. Nasz obóz jeździecki stwarza warunki do zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia tych już posiadanych. Równolegle oferujemy obóz jazdy konnej dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jeździectwem. Zależy nam na zapewnieniu dzieciom komfortowych warunków do nauki jazdy konnej – każdy w swoim tempie, bez pośpiechu i nacisku na natychmiastowe efekty. Równolegle z umiejętnościami jeździeckimi wyrabiamy w dzieciach postawę odpowiedzialności i obowiązkowości – zachowań, które będą przynosiły profity nie tylko w stajni.  

Obóz jeździecki dla małych i trochę większych

Fachowa kadra, przyjazne warunki do nauki i zabawy na świeżym powietrzu, możliwość obcowania ze wspaniałymi zwierzakami oraz doborowe towarzystwo innych miłośników koni to zaledwie kilka z atutów, które wyróżniają Obóz Jeździecki Unicorn na tle ofert konkurencji.  

Jedną z naszych najmocniejszych stron jest umiejętność i chęć pracy z młodszymi dziećmi, które często dopiero uczą się obcowania ze zwierzęciem. Chcemy, aby te kontakty były jak najprzyjemniejsze i owocowały zainteresowaniem jeździectwem. W tym celu nasz obóz jazdy konnej prowadzimy w formie nauki przez zabawę. Dni są aktywne i wypełnione różnymi zadaniami, jednak nie brakuje tu czasu na wspólne przebywanie z rówieśnikami i nawiązywanie relacji społecznych.  

Bezpieczeństwo uczestników obozu jest dla nas priorytetem. Konie dobieramy adekwatnie do wzrostu i umiejętności dziecka. Nad bezpieczeństwem lekcji jazdy czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra.  

Obóz jazdy konnej: Dla kogo?

Do aktywnego uczestnictwa w obozie zapraszamy dzieci już od 6 roku życia, niezależnie od umiejętności jeździeckich – obóz stwarza warunki zarówno do nauki jazdy konnej od podstaw, jak i doskonalenia i rozszerzania posiadanych już umiejętności.  

Choć konie dobieramy adekwatnie do wzrostu i umiejętności uczestnika obozu, a kadra pracująca z dziećmi jest naprawdę wyjątkowa rodziców dzieci, które nie posiadają żadnych doświadczeń w obcowaniu z końmi przed skorzystaniem z oferty obozu jazdy konnej zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zorganizujemy dla Waszej Pociechy stacjonarne spotkanie z końmi w siedzibie Akademii Unicorn. Takie spotkanie z pewnością będzie dobrym wstępem do jeździeckiej przygody, a Wam pozwoli na podjęcie świadomej decyzji o zapisaniu dziecka na obóz. Alternatywą dla obozu jazdy konnej są kursy stacjonarne, które organizujemy na terenie Stajni Siedliska od poniedziałku do piątku.