LATO 2024 
kursy wyjazdowe

Zapraszamy na aktywną i zdrową formą spędzenia czasu z dala od tłumów miasta. Kursy odbywać się będą w gospodarstwie agroturystycznym "Stajnia u Kowala" w Nieborowie k/ Łowicza (około 80 km od Warszawy).  

TERMINY (turnus trwa od niedzieli do soboty)

   
TURNUS NA POCZĄTEK - 7 - 13 lipca
I TURNUS      14 – 20 lipca - JUŻ TYLKO 1 MIEJSCE
II TURNUS     21 – 27 lipca  
III TURNUS    28 lipca – 03 sierpnia
IV TURNUS   04 – 10 sierpnia - JUŻ TYLKO 1 MIEJSCE

CENA: 2 750 PLN / TURNUS 

LATO 2024 
kursy stacjonarne

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia i młodzież na aktywną i zdrową formę spędzenia czasu z dala od tłumów miasta na terenie naszej szkółki  . Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 (opieka do godziny 16:30).

TERMINY KURSÓW:
  24 czerwca – 28 czerwca (Kurs 1)  - BRAK MIEJSC
  01 lipca – 05 lipca (Kurs 2) - JUŻ TYLKO 2 MIEJSCA

DODATKOWY TERMIN

05 sierpnia – 09 sierpnia (Kurs 6)
  
12 sierpnia – 16 sierpnia (Kurs 3) 
  19 sierpnia – 23 sierpnia (Kurs 4)
  26 sierpnia – 30 sierpnia (Kurs 5)


CENA:
1 550 PLN / 5 dni 
Oferta

Obozy i kursy

Zabierzemy Dzieci w magiczny świat Unicorna.

Zapewnimy aktywną i zdrową formę spędzenia czasu z dala od tłumów i zgiełku miasta.

Nasze zajęcia kierujemy do dzieci już od 6 roku życia, niezależnie od umiejętności jeździeckich.

Organizujemy 5 dniowe spotkania a także tygodniowe kursy letnie wyjazdowe , dla dzieci które zaczynają swoją przygodę z jeździectwem, a także o różnym stopniu umiejętności.

Konie są dobierane odpowiednio do wzrostu i umiejętności uczestnika. Codziennie jeźdźcy spędzają z końmi większość dnia. W pozostałym czasie uczestnicy korzystają z warsztatów, z zajęć ogólnorozwojowych, wykładów z teorii jeździectwa i zajęć praktycznych.


Obóz jazdy konnej

Aktywne wakacje w siodle to propozycja, którą kierujemy do dzieci i młodzieży. Nasz obóz jeździecki stwarza warunki do zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia tych już posiadanych. Równolegle oferujemy obóz jazdy konnej dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jeździectwem. Zależy nam na zapewnieniu dzieciom komfortowych warunków do nauki jazdy konnej – każdy w swoim tempie, bez pośpiechu i nacisku na natychmiastowe efekty. Równolegle z umiejętnościami jeździeckimi wyrabiamy w dzieciach postawę odpowiedzialności i obowiązkowości – zachowań, które będą przynosiły profity nie tylko w stajni.  

Obóz jeździecki dla małych i trochę większych

Fachowa kadra, przyjazne warunki do nauki i zabawy na świeżym powietrzu, możliwość obcowania ze wspaniałymi zwierzakami oraz doborowe towarzystwo innych miłośników koni to zaledwie kilka z atutów, które wyróżniają Obóz Jeździecki Unicorn na tle ofert konkurencji.  

Jedną z naszych najmocniejszych stron jest umiejętność i chęć pracy z młodszymi dziećmi, które często dopiero uczą się obcowania ze zwierzęciem. Chcemy, aby te kontakty były jak najprzyjemniejsze i owocowały zainteresowaniem jeździectwem. W tym celu nasz obóz jazdy konnej prowadzimy w formie nauki przez zabawę. Dni są aktywne i wypełnione różnymi zadaniami, jednak nie brakuje tu czasu na wspólne przebywanie z rówieśnikami i nawiązywanie relacji społecznych.  

Bezpieczeństwo uczestników obozu jest dla nas priorytetem. Konie dobieramy adekwatnie do wzrostu i umiejętności dziecka. Nad bezpieczeństwem lekcji jazdy czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra.  

Obóz jazdy konnej: Dla kogo?

Do aktywnego uczestnictwa w obozie zapraszamy dzieci już od 6 roku życia, niezależnie od umiejętności jeździeckich – obóz stwarza warunki zarówno do nauki jazdy konnej od podstaw, jak i doskonalenia i rozszerzania posiadanych już umiejętności.  

Choć konie dobieramy adekwatnie do wzrostu i umiejętności uczestnika obozu, a kadra pracująca z dziećmi jest naprawdę wyjątkowa rodziców dzieci, które nie posiadają żadnych doświadczeń w obcowaniu z końmi przed skorzystaniem z oferty obozu jazdy konnej zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zorganizujemy dla Waszej Pociechy stacjonarne spotkanie z końmi w siedzibie Akademii Unicorn. Takie spotkanie z pewnością będzie dobrym wstępem do jeździeckiej przygody, a Wam pozwoli na podjęcie świadomej decyzji o zapisaniu dziecka na obóz. Alternatywą dla obozu jazdy konnej są kursy stacjonarne, które organizujemy na terenie Stajni Siedliska od poniedziałku do piątku.