Nasza Kadra

Monika Sitarska

Utytułowana zawodniczka ujeżdżenia, trenerka jazdy na kucach i koniach. W swoim dorobku miała dwa konie Grand Prix. Miała też wielkie szczęście trenować w Niemczech z najlepszymi trenerami. W 2001 r. ukończyła Wydział Nauk o Zwierzętach na SGGW ze specjalizacją Hodowla Koni i Jeździectwo, a w 2006 roku zdobyła uprawnienia International Group for Equestrian Qualifications, dzięki którym została instruktorem sportu jeździeckiego. Umożliwiło to trenowanie zawodników i stworzenie Unicorn and Dressage Academy. W roku 2004 uzyskała tytuł Mistrza Polski Młodych Koni.


Praca z końmi od zawsze daje jej ogromną satysfakcję i radość z obcowania z nimi.

Angelika Machej

Niezwykle utalentowana Instruktorka Jazdy Konnej Szkolenia Podstawowego z ogromnymi sukcesami w pracy dziećmi i młodzieżą. Wychowawca kolonijny. Zaangażowana behawiorystka koni. Specjalizuje się w układaniu młodych, niezajeżdżonych koni. Zawodniczka ujeżdżenia. Podejmuje się wyzwań związanych z pracą z trudnymi końmi. Organizuje szkolenia dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz pracuje z osobami po trudnych doświadczeniach jeździeckich.

Jej ogromnym atutem jest wiara we wszystkich adeptów jeździectwa. Potrafi każdego w każdym wieku nauczyć bezpiecznie jeździć i obcować z końmi. Jej pasją jest zrozumienie psychiki konia oraz stworzenie harmonii pomiędzy jeźdźcem i koniem. Jest ekspertką w zakresie biomechaniki ruchu konia oraz jeźdźca.